WIE IS WIE

Maak kennis met de medewerkers van Boonstoppel Truckservice b.v.

Frans Hooft

frans hooft boonstoppel truckservice

Directeur
frans.hooft@boonstoppel.nl
(06) 51 38 94 44

Tim Luyken

tim luyken boonstoppel truckservice

Aftersales manager

tim.luyken@boonstoppel.nl

(06) 10718493

Richard Koole

richard koole truckservice

Serviceadviseur

richard.koole@boonstoppel.nl

 

Hennie van den Tempel

hennie van den tempel

Petri Koop

petri koop boonstoppel truckservice

Management Assistente
petri.koop@boonstoppel.nl

Martijn Doetjes

20190219_104547_fff (1)

Magazijn Medewerker

magazijnbts@boonstoppel.nl

Samantha Neef

samantha neef boonstoppel truckservice

Administratief medewerker

samantha.neef@boonstoppel.nl

Marion Geluk

marion geluk boonstoppel truckservice

Receptie / medewerker administratie

marion.geluk@boonstoppel.nl

Annette van der Linden

Annette van der linden boonstoppel truckservice

Administratief medewerker

annette.van.der.linden@boonstoppel.nl

Eric Both

Eric Both boonstoppel truckservice

Medewerker technisch team

Mark Smits

Mark Smits boonstoppel truckservice

Medewerker technisch team

Jan Hoeksel

Boonstoppel Truckservice - Jan Hoeksel

Medewerker technisch team

Peter Kardjo

peter kardjo boonstoppel truckservice

Medewerker technisch team

Gerard Mulder

Gerard mulder boonstoppel truckservice

Medewerker technisch team

Mickel van Elleswijk

Mickel van Elleswijk boonstoppel truckservice

Medewerker technisch team

Bas van Nielen

Bas van Nielen boonstoppel truckservice

Medewerker technisch team

Martijn Mook

Boonstoppel Truckservice - Martijn Mook

Medewerker technisch team

Kevin Postma

kevin postma boonstoppel truckservice

Medewerker technisch team

Michel van de Streek

michel van de streek boonstoppel truckservice

Medewerker technisch team

Pascal Sieckmeijer

20190219_104314_3e9 (1)

Medewerker technisch team

Kay Ruigrok

kay ruigrok - boonstoppel truckservice

Medewerker technisch team

Pedro Ruigrok

Pedro ruigrok boonstoppel truckservice

Medewerker Technisch Team

Open sollicitatie

vacature boonstoppel truckservice

open sollicitatie

info@boonstoppel.trucks.nl

 

Heb jij interesse in het  bij ons bedrijf. Maar staat jou baan er niet tussen. Neem dan vooral contact met ons op.

 

Wij zijn altijd op zoek naar technisch talent! Heb je interesse?

 Klik hier >>